Wiedźmin 3 i dziewczyny w 4K. Tekstury ciała i nowe obszary intymne

Wiedźmin 3 doczekał się kolejnego godnego polecenia moda, który skupia się na Yennefer, Triss oraz Ciri. Dziewczyny dostały piękne tekstury 4K od stóp do głów. 

4K Reworked Women mod do gry Wiedźmin 3 powinien przypaść do gustu tym graczom, którzy po ukończeniu fabuły postanowią wycisnąć z tytułu ostatnie graficzne soki. Projekt, za który odpowiada Denroth – oferuje niesamowitej jakości tekstury dla Yennefer, Triss oraz Ciri.

Wiedźmin 3 – tekstury 4K, lecz nie tylko

Autor moda zaznacza, że jego programik to nie tylko tekstury 4K dla Yennefer, Triss i Ciri. Modyfikacja obejmuje również poprawki graficznych błędów, lepsze włosy, nowe rzęsy, lepsze oczy, ulepszone pory skóry, lepsze dłonie i stopy, nowe intymne obszary, osobiste tekstury dla każdej postaci (które nie kolidują z innymi bohaterami niezależnymi), mapy opracowane w wysokiej rozdzielczości i wzrost LOD. Sami zerknijcie, jak wyglądają podrasowane wersje Yennefer, Triss oraz Ciri:

Jak wspomnieliśmy, moder zadbał o całe ciała dziewczyn, łącznie z bardzo szczegółowo odwzorowanymi częściami intymnymi. Z oczywistych względów staramy się nie publikować golizny, lecz zapewniamy, że wszystko zostało zrealizowane na bardzo wysokim poziomie.

Kto chce pobrać moda oraz zobaczyć, jak go zainstalować, niech zajrzy na tę stronę.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.