Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 dostaje piękny efekt, który mogliśmy podziwiać na E3 2013

W sieci wylądował kolejny mod do gry Wiedźmin 3. Program zajmuje się efektem flary i upodabnia go do tego, co mogliśmy zobaczyć na prezentacji gry w 2013 roku.

Moder skrywający się za pseudonimem Moon przedstawia swój projekt E3 Flares. Nowy mod wprowadza klimatyczny efekt flary i jest samodzielny, czyli nie wymaga instalacji programu Script Merger.

Poniżej znajdziecie kilka screenów prezentujących moda E3 Flares. Dajcie znać, czy skusicie się na instalację. Jeśli ktoś chętny, plik oraz opis instalacji znajdziecie na stronie nexusmods.

Wiedźmin 3 – pobierajcie mod na Skellige w 4K

Przypominamy również o innym ciekawym modzie, który niedawno pojawił się w sieci – Skellige 4k Terrain. Jak zaznacza autor projektu – moder posługujący się pseudonimem Boostin4kix – po instalacji moda wszystkie tekstury terenu na wyspach Skellige zostaną zastąpione na wysokiej jakości tekstury 4K.

Boostin4kix podkreśla, że jego mod nie dodaje nowych elementów do gry, lecz jedynie ulepsza wizualną stronę tego, co już widzimy na Skellige. Każdy obszar w grze używa innego zestawu tekstur, więc ten mod nie wpłynie na White Orchard, Velen ani żaden inny region. Jest to mod jedynie na tekstury dla Skellige – zaznacza autor projektu.

Chętni mogą pobrać mod Skellige 4k Terrain w tym miejscu. Poniżej znajdziecie kilka screenów prezentujących odmienione wyspy:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%