Wiedźmin 3 – DLC Krew i Wino. Główny przeciwnik zapadnie nam w pamięć

CD Projekt RED obiecuje niezapomniane wrażenia.

Nadal nie ujawniono, kiedy dodatek Krew i Wino do Wiedźmina 3 zostanie wydany, choć przedstawiciele polskiego studia zapewniają, że wkrótce ogłoszą datę premiery. Póki co wiadomo jedynie, że DLC pojawi się na rynku w pierwszej połowie tego roku.


CD Projekt RED zapewnia, że główny przeciwnik z nadchodzącego dodatku wyrzuci nas z butów. Podczas rozmowy z włoskim VG247 Jakub Szamałek – czyli główny scenarzysta Wiedźmina 3 – przyznał, że przeglądając opinie graczy odnośnie podstawki deweloperzy doszli do wniosku, iż ostateczny przeciwnik w Dzikim Gonie nie spełnił do końca oczekiwań fanów.

Krew i Wino ma nam zrekompensować te braki. – Zamierzamy wykreować niezapomnianą, złożoną i charyzmatyczna postać, która wypełni lukę po Dzikim Gonie – wyznał Jakub Szamałek.

Mocno wierzymy zatem, że naprawdę będziemy pod wrażeniem ostatecznego bossa w DLC Krew i Wino. Przy okazji warto wspomnieć, że dodatek przyniesie z sobą powrót znanej postaci, która ponoć ma być o wiele ciekawsza niż Shani z rozszerzenia Serca z Kamienia.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • Tom

  Fajnie by było gdyby to był Vilgefortz.

 • Esseyer

  Czuje ze to Regis, przecież jako wampir mógł się odrodzić.

  • WujaSzymi

   Nie wydaje mi się. Vilgefortz załatwił go na amen. Podejrzewam, że chodzi o Iorwetha

83 Shares
Share83
+1
Tweet