Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 – czekasz na patch 1.09 i DLC Serca z Kamienia? Mamy dobre wieści!

Lista zmian jest imponująca, a wysyp informacji oraz wrażeń dotyczących dodatku nastąpi lada dzień.

Wczoraj cytowaliśmy słowa Marcina Momota, który odnośnie nadchodzącego DLC Serca z Kamienia stwierdził, że każdy kto jak dotąd zagrał w dodatek mówi, że jego oczekiwania zostały znacznie przerośnięte. Teraz możemy jasno stwierdzić, że grającymi nie byli jedynie ludzie z CD Projekt RED czy ich znajomi, ponieważ dodatek jest już ogrywany przez wiele redakcji.

– W tym tygodniu dziennikarze ogrywają Serca z Kamienia, więc można założyć, że niedługo opiszą i opublikują swoje wrażenia – wyjaśnia dzisiaj Marcin Momot na wiedźmińskim forum. Szykujcie są zatem na wysyp wrażeń i być może nawet filmików z oczekiwanego DLC.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia zostanie wydany 13 października i jak wiemy od dawna, zanim to nastąpi, otrzymamy patch 1.09. Co prawda nie poznaliśmy jeszcze listy zmian i nie znamy konkretnej daty premiery łatki. Wiadomo jedynie, że pojawi się ona w październiku (naprawdę nikła szansa, by był to wrzesień).

Marcin Momot podsyca atmosferę, zdradzając teraz: Patch jest w drodze, a changelog wygląda naprawdę imponująco – lista zmian jest ogromna. Aktualizacja przyniesie wiele ulepszeń, w tym poprawi wydajność na PS4 (oraz innych platformach), plus wiele więcej. Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości.

To jednak nie koniec wieści na dzisiaj. Jeden z użytkowników wiedźmińskiego forum wygrzebał w sieci zdjęcie prezentujące ekran tytułowy Wiedźmina 3 w wersji… 1.10. Czy graficzka jest prawdziwa? Tak. Marcin Momot twierdzi, że fotka została wykonana w tym tygodniu, a lista zmian jest w opracowaniu. Update ma zostać opublikowany krótko przed wydaniem rozszerzenia Serca z Kamienia. Jeszcze jedna łatka?

Wiedźmin 3 v1.10
Wiedźmin 3 v1.10
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się