Ciri jako wojowniczka w Kraju Kwitnącej Wiśni [GALERIA]

Wiedźmin 3 Ciri figurka cosplay
Cosplay

Powstało jedynie 1200 sztuk figurki „Ciri i Kitsune”, zatem jedynie szczęściarze mogli ją nabyć. Pozostałym fanom gry Wiedźmin 3 pozostaje… spojrzeć na cosplay inspirowany Dzieckiem Niespodzianką jako wojowniczką w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Ciri z gry Wiedźmin 3 jako limitowana figurka w klimatach japońskich prezentowała się bardzo ładnie. 1200 sztuk ręcznie malowanego arcydzieła rozeszło się w mgnieniu oka, a obecnie jedynie na portalach aukcyjnych możemy znaleźć figurkę. Z dużą przebitką. Oficjalnie sprzedawano ją za 1087 zł, teraz możemy odkupić za ponad 2 tys. zł.

Figurka przedstawiała nie tylko Cirillę, lecz również Kitsune. To mityczne stworzenie przypominające lisa. Tak opisano krótką historię towarzyszącą figurce w oficjalnym sklepie CD Projekt RED:

Wrodzony talent oraz umiejętności nabyte podczas wiedźmińskiego szkolenia w Kaer Morhen sprawiają, że Ciri nie ma sobie równych w boju. O tym jak jest potężna przekonał się Yōkai, który zaatakował jedną z lokalnych kapliczek shintoistycznych. W wykonaniu zlecenia Cirilli towarzyszyło Kitsune — obdarzone ogromną mądrością lisie stworzenie o pięciu ogonach.

Wiedźmin 3 – Ciri cosplay [12 zdjęć na podstronach]

No i teraz przechodzimy do kwintesencji tego wpisu, czyli zdjęć inspirowanych figurką. Szkoda, że bez liska… W Ciri wcieliła się Disharmonica.

Wiedźmin 3 Ciri figurka cosplay
Modelka: Disharmonica / Źródło: Deviantart
Przegląd dostępności PlayStation 5. Zestawy od 2799 zł
Wiedźmin 3 Ciri figurka cosplay
Modelka: Disharmonica / Źródło: Deviantart

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie