Wiedźmin 3 od dzisiaj w końcu z animacjami jak w demo z 2014 roku. Gracze nie mogą znaleźć słów wdzięczności za moda

Wiedzmin-3
Newsy PC

Premierowa wersja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon różni się od tego, co studio CD Projekt RED prezentowało na targach E3 w 2014 roku. Po wielu latach doczekaliśmy się genialnego moda, który przywraca przedpremierowe animacje.

Wiedźmin 3 doczekał się świeżutkiego moda nazwanego E3ARP (E3 ANIMATIONS REVIVAL PROJECT). Jest on o tyle ważny, że prawdziwie przywraca do gry animacje Geralta, którymi świat gamingu zachwycał się w 2014 roku.

Wiedźmin 3 z animacjami jak na E3 2014

Autorzy moda przyznają, że jest to największe wyzwanie, przed jakim stanęli. A nie są oni z pierwszej łapanki, ponieważ są obecni na scenie moderskiej od lat. Prace nad opisywanym projektem zajęły 8 miesięcy i oto mamy pierwszą wersję „przywróconych animacji”.

Ten projekt przywraca animacje znane ze słynnej oficjalnej prezentacji z 2014 roku. Tak, to nie jest fake ani nic podobnego. Naprawdę przywraca animacje z wersji demonstracyjnej z 2014 roku. Wiemy, że istnieje kilka modów animacji o nazwie E3, ale tak naprawdę nigdy nie przywróciły tego, czego ludzie chcieli i na co większość graczy czekała.

Opis moda

Aby uświadomić nam, jak szczegółowo i skrupulatnie wzięto się za projekt, autorzy moda wspominają, że sama animacja biegu miała około 60 wariantów, zanim nie osiągnięto efektu dokładnie takiego, jak na prezentacji sprzed lat. Gracze piszą natomiast w komentarzach na nexusmods, że wreszcie dostaliśmy moda, który m.in. odtwarza animację skoków z 2014 roku w WIELKICH szczegółach. Innym brakuje słów, by podziękować moderom za doskonały efekt i ich pracę.

Na drugiej podstronie filmiki pokazujące odtworzone animacje z 2014 roku.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie