Shani zawsze piękna. Cosplay na łodzi i z… pluszową świnką

Wiedźmin 3 cosplay Shani
Cosplay

Choć Shani nie pojawia się w podstawowej wersji gry Wiedźmin 3, w dodatku Serca z Kamienia odgrywa już znaczącą rolę. W jednej z misji może spędzić kilka miłych chwil z Geraltem na łódce.

Shani to jedna z postaci wiedźmińskiego uniwersum, która ma szczególne miejsce w sercach wielu graczy. Uśmiechnięta, wesoła medyczka pojawiła się m.in. w Wiedźmin 3: Serca z Kamienia, gdzie jest jedną z postaci drugoplanowych.

Dziewczynę spotykamy po raz pierwszy w zadaniu z wielką ropuchą. To właśnie wtedy losy Białego Wilka i Shani krzyżują się po raz kolejny i starzy przyjaciele zaczynają działać razem, by odnaleźć leże potwora. Następnym razem widzimy się z medyczką, kiedy Geralt potrzebuje wsparcia przy przywołaniu ducha Witolda von Evereca. Nie będę spoilerował, ale sytuacja wymyka się spod kontroli i w efekcie przygnębiona Shani szuka pocieszana u Wiedźmina.

Finał tej misji może, ale nie musi, mieć miejsce na łodzi, gdzie starzy kochankowie jeszcze raz padają sobie w ramiona. To właśnie do tych scen nawiązuje prezentowany dzisiaj cosplay, w którym widzimy modelkę Torie. Wśród zdjęć, wykonanych przez MilliganVick, znajdziemy też wesołe kadry, gdzie dziewczyna pozuje m.in. z pluszową świnką.

Wiedźmin 3 cosplay – Shani [10 zdjęć – kolejne na podstronach]

Wiedźmin 3 cosplay Shani
Modelka: Torie / Zdjęcia: MilliganVick
Dobre promocje na PlayStation 5. Oto 21 dostępnych zestawów
Wiedźmin 3 cosplay Shani
Modelka: Torie / Zdjęcia: MilliganVick
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie