Whore of the Orient prawdopodobnie zostało anulowane

Whore of the Orient prawdopodobnie zostało anulowane
Newsy PC PS4 XOne

Wygląda na to, że następca L.A. Noire nie powstanie.

Derek Proud w trakcie podcastu Game Hugs został zapytany o dalsze losy studia Kennedy Miller Mitchel i gry Whore of the Orient. Niestety wprost nie odpowiedział, czy produkcja została anulowana, ale stwierdził, że zespół który odpowiada za Whore of the Orient walczył o utrzymanie jej przy życiu. Mówiąc w czasie przeszły możemy więc się domyślić, że produkcja nie powstanie. Jednocześnie sam Proud potwierdził, że zespół został rozwiązany.

Whore of the Orient miało być duchowym spadkobiercą pozytywnie przyjętej gry L.A. Noire. Detektywistyczna gra zbierała całkiem niezłe oceny, a największym zaskoczeniem była grafika z rewelacyjną mimiką twarzy bohaterów. Niestety studio odpowiedzialne za produkcję, czyli Team Bondi wpakowało za dużo pieniędzy w stworzenie gry. Proces produkcji się przedłużył i mimo niezłego wyniku sprzedażowego, studio musiało zostać zamknięte (wydawcą gry był w 2011 roku Rokcstar Games).

Potencjał studia Team Bondi dostrzegła firma Kennedy Miller Mitchel, która zdecydowała się zainwestować w ich nowy projekt, czyli właśnie Whores of the Orient. Koniec tej współpracy jak widać nie jest pozytywny. Nie poznaliśmy jeszcze oficjalnego stanowiska samej firmy Kennedy Miller Mitchel.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij: