Netflix przypomina o nadchodzącym serialu Wednesday. Co nas czeka w Akademii Nevermore?

Wednesday na nowym materiale. Tak wygląda Akademia Nevermore
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Netflix przypomina o nadchodzącej premierze serialu Wednesday. Dziś możemy zapisać się do szkoły, do której uczęszcza tytułowa bohaterka.

Choć dokładnej daty premiery jeszcze nie podano, wygląda na to, że możemy się jej spodziewać już w najbliższym czasie. Kampania promocyjna serialu trwa bowiem w najlepsze; w jej ramach serwis zaprezentował nowy materiał, ruszyła także strona, na której możemy samodzielnie zapisać się do prestiżowej Akademii Nevermore. Wystarczy wypełnić krótki test, aby dyrektorka szkoły Larissa Weems zadecydowała, czy kandydat sprawdzi się w szkole ukończonej przez szereg uznanych absolwentów: Edgara Allana Poe, Morticię i Gomeza Addamsów, a nawet kuzyna Coś (bądź któregoś z członków jego najbliższej rodziny).

Promocja serialu Tima Burtona rzeczywiście trwa już w najlepsze. Do tej pory otrzymaliśmy dłuższą zapowiedź, a twórcy produkcji regularnie wypowiadają się w mediach w sprawie niewyjaśnionych jeszcze zagadnień – jak choćby tego, czy na ekranach pojawi się wujek Fester. Zagadką nadal jest także data premiery; wiadomo, że serial zadebiutuje jesienią, lecz nie ma dokładnych informacji na ten temat. Na podstawie materiałów promocyjnych fani spekulowali, że możemy liczyć na premierę jeszcze we wrześniu – jako że miesiąc zbliża się już ku końcowi, ta opcja staje się niestety coraz mniej prawdopodobna.

Obiecany materiał poświęcony Akademii Nevermore, do której uczęszcza Wednesday Addams, zobaczycie poniżej:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie