Wat Thunder – bitwy morskie czas zacząć

Wat Thunder – bitwy morskie czas zacząć
Newsy PC PS4

Gaijin Entertainment ogłosiło, że jeszcze w tym roku weźmiemy udział w zamkniętych beta testach bitew morskich w grze War Thunder.

Dodatek Wilki Morskie to długo oczekiwany, najprawdopodobniej ostatni tryb walki we flagowym tytule rosyjskiego studia. Po raz pierwszy możliwości techniczne wstępnej wersji wodnych pojedynków zostaną zaprezentowane na tegorocznych targach Gamescom w Kolonii.

Nasze testy wewnętrzne wykazały, że walki wielkimi pancernikami są zbyt długie i powolne lub wymagają znacznych zmian w projektach statków, co czyniło je mało realistycznymi. Z tego powodu wychodzimy do fanów naszego tytułu z jednostkami szybkiego ataku, które rzadko są wykorzystywane w grach. Małe statki idealnie nadają się do schematu rozgrywki w War Thunder. Ci szybcy, zwinni i niebezpieczni Wilki Morskie są godnym wsparciem dla naszych samolotów i czołgów – mówi Kirill Yudintsev, Dyrektor Kreatywny Gaijin Entertaiment.

Uczestnicy nadchodzących beta testów bitew morskich w War Thunder zostaną nazwani „Wilkami Morskimi”. Wilki wcielą się w rolę kapitanów torpedowców, kutrów rakietowych i artyleryjskich, ścigaczy okrętów podwodnych i łodzi straży przybrzeżnej. Wszystkie te statki nazywane były małymi kontyngentami marynarki i służyły na każdym teatrze działań wojennych w czasie II Wojny Światowej. Pojawienie się trzeciego dodatku w War Thunder zapewni fanom gry możliwość walki na lądzie, morzu i w powietrzu.

Wysoki poziom realizmu jest jedną z kluczowych zalet War Thunder. Wszystkie pojazdy zostały odwzorowane na podstawie rzeczywistych odpowiedników. Klasyczne bitwy statków w czasie wojny były sprawdzianem cierpliwości i planowania. Starcia trwały od paru godzin do nawet kilku dni. W War Thunder, gdzie na jednej mapie walczą wszystkie rodzaje pojazdów, a gracze kontrolują zarówno samoloty, czołgi, jak i statki, nie jest możliwa zmiana wielkości jednostki pływającej lub sztuczne przyspieszenie zegara odliczającego czas pojedynku. Całość rozgrywki musi być spójna i logicznie ze sobą połączona – komentuje Yudintsev.

Drugi pakiet startowy odblokowuje w grze amerykański PT-109, czyli typ torpedowca, na którym kiedyś służył i wykazał się aktem wojennego bohaterstwa jeden z prezydentów Stanów Zjednoczonych, John F. Kennedy. Podczas jednej z operacji łódź Kennedy’ego została staranowana przez japoński niszczyciel – Amagiri. Pomimo poważnych uszkodzeń kadłuba, porucznik Kennedy, dzięki zdecydowanym i trafnym decyzjom, uratował życie dziesięciu członkom załogi zniszczonego torpedowca. W War Thunder PT-109 jest szybkim i zwrotnym statkiem wyspecjalizowanym do niszczenia jednostek nawodnych. Jego cztery torpedy, z których każda waży prawie 1200 kg, są niezwykle skutecznym narzędziem do całkowitej anihilacji statków wroga.

War Thunder Bitwy Morskie screeny:

Pierwsze bitwy już w sierpniu

Uczestnicy tegorocznych targów Gamescom będą mieli okazję jako pierwsi wziąć udział w bitwach morskich w War Thunder. W hali nr 6 Gaijin Enter zaprosi gości do wspólnych rozgrywek i wcielenia się w rolę kapitanów łodzi bojowych. Na tych, którzy nie mogą odwiedzić Kolonii, czeka specjalna transmisja na żywo z pokazów organizowanych w Niemczech. Codziennie będzie aktualizowany blog deweloperski, na którym twórcy gry przedstawią zalety nowego systemu i możliwości statków należących do poszczególnych narodów. W trakcie wydarzenia przewidziane są nagrody w postaci kodów do zamkniętych beta testów, które zostaną rozlosowane wśród widzów relacji online prowadzonej na oficjalnym kanale War Thunder na Twitch.tv – https://www.twitch.tv/warthunder.

Źródło: Materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia