Warframe The Second Dream, czyli największa aktualizacja roku już dostępna na PC

Aktualizacja The Second Dream wprowadza do gry narrację w formie pierwszego filmowego questa.

Właśnie wystartowała aktualizacja do Warframe w wersji na PC (posiadacze PlayStation 4 oraz Xboksa One mają dostać The Second Dream jeszcze do końca tego roku). Gracze, lepiej znani jako Tenno, w końcu poznają odpowiedź na pytanie, które nurtuje ich już od prawie trzech lat: Czym naprawdę jest Warframe? Oprócz wprowadzenia do pierwszego filmowego questu, Tenno mogą liczyć na zupełnie nowego rodzaju Warframe – łucznika, Ivarę, nową mapę PvP, nowy tryb misji, a także mnóstwo nowego sprzętu, broni i wielu innych.

Fani Warframe będą mogli rozpocząć quest zaraz po aktualizacji, natomiast nowi gracze będą musieli najpierw ukończyć podstawowe misje, aby móc odblokować zadania The Secret Dream.


Zwiastun Warframe The Second Dream:


NOWY WARFRAME ŁUCZNIK: Ivara to uzbrojona w budzące trwogę strzały łowczyni, która porusza się bezszelestnie i atakuje bez ostrzeżenia.

NOWA MAPA PvP – PLACÓWKA OROKIN NA KSIĘŻYCU – Konklawe Teshina rozrasta się, stawiając swoim adeptom co tydzień nowe wyzwania. Do Konklawe dołączą: Vauban, Nekros, Mirage, Limbo i Ivara. Stocz walkę o przywództwo w ruinach placówki Orokin na księżycu i doskonal swoje umiejętności podążając Drogą Przodków.

NOWY TRYB MISJI: Misje Sortie to trudne misje końcowe, którym w pojedynkę lub w grupie podołać mogą doświadczeni Tenno.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

6 Shares
Share6
+1
Tweet