Warframe z rekordem na Steam

Warframe z rekordem na Steam
Newsy PC PS4 XOne

Digital Extremes sprawnie rozruszało społeczność graczy, mimo jesiennych chłodów i zalewu premier.

Warframe w steamowym top-3 z największą liczbą jednocześnie grających użytkowników w historii. Digital Extremes ogłosiło dziś, że wraz z nowym dodatkiem Wojna wewnętrzna, który trafił w ręce graczy PC 11 listopada, gra wspięła się na szczyty popularności. W pierwszy weekend po premierze dodatku, Warframe wszedł do trójki najpopularniejszych gier na Steamie z rekordową liczbą 68,530 jednocześnie grających i ponad 1,2 milionami godzin łącznie spędzonych w grze tuż po wydaniu dodatku.

Producenci zdradzają, że w tym miesiącu gra pobiła także rekord aktywnych użytkowników na platformach PC, Xbox One i PS4 – łącznie to ponad milion unikalnych graczy. I to przed premierą konsolowej wersji dodatku.

Dodatek Wojna Wewnętrzna to pełna niespodzianek, zrealizowana z kinowym rozmachem przygoda, zabiera graczy w wieloetapową podróż, w oczekiwanej przez fanów, zrealizowanej z kinowym rozmachem kontynuacji zeszłorocznej fabularnej misji Drugi sen. Nowa przygoda czeka na graczy z nowymi misjami, na nowych planetach i wbijającymi w fotel przerywnikami filmowymi.

Źródło: Materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie