War Thunder – legendarne statki oraz okręty morskie w najnowszej aktualizacji

Dostępne dla wszystkich graczy okręty wojenne stoczą swoje walki na różnorodnych akwenach wodnych, w różnych zakątkach świata.

Dzięki najnowszej aktualizacji, cieszyć się nimi będzie ponad 10 milionów graczy na całym globie. Pierwsza sesja testowa rozpocznie się dziś i potrwa do końca weekendu.

Na długo przed udokumentowaniem przez książki historyczne zgiełku bitw lądowych i powietrznych prowadzonych przez czołgi i samoloty, oceanami rządziły ogromne okręty uzbrojone w zabójcze armaty i działa.

Najnowsza aktualizacja gry War Thunder wprowadzi brytyjskie okręty z początku osiemnastego wieku. Kolejne nacje zostaną wprowadzone w niedalekiej przyszłości, wraz z rozwojem nowego trybu gry.

To było bardzo interesujące, a przede wszystkim wymagające zadanie, aby odtworzyć bitwy morskie największych mocarstw morskich. Zaczęliśmy pracę nad tym projektem w ubiegłym roku, dodając zaawansowane algorytmy wody. Kilka dni temu wprowadziliśmy zmienne efekty pogodowe, które wraz z wodą odgrywają kluczową rolę w żegludze – powiedział CEO GaijinEntertainment Anton Yudnitsev. – Pogoda może zmienić się w każdej chwili ze spokojnego lustra wody w przerażający sztorm – dodaje.

Podobnie jak czołgi oraz samoloty, okręty w grze War Thunder posiadać będą własne zaawansowane elementy zniszczenia (brak punktów życia). Gaijin Entertainment przyłożył się do stworzenia tych pływających potworów i postarał się o ich odpowiednie opancerzenie – adekwatne do czasów, gdy rządziły morzami oraz oceanami.

Bitwy morskie dostępne będą w menu „Wydarzenia i Turnieje” w grze War Thunder w trybie zręcznościowym. Gracze będą mogli wypróbować brytyjski okręt rangi 1, legendarną „Złotą Łanię” i dołączyć do potyczki o panowanie nad wybrzeżem zaginionych wysp. Więcej okrętów Królewskiej Marynarki Wojennej oraz innych nacji dostępnych będzie już niebawem.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

14 Shares
Share14
+1
Tweet