Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

W Assassin’s Creed Valhalla nie zabraknie mitycznych bestii

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z Assassin’s Creed Valhalla, na którym możemy zobaczyć kilku nowych przeciwników.

Co nowego zobaczymy w Assassin’s Creed Valhalla? Przede wszystkim trochę mitycznych stworzeń. Jednym z nich ma być czarny wilk, który stanowić ma wcielenie diabła. Pokonać go nie będzie łatwo, bowiem jak widać na poniższym materiale, jest to naprawdę szybka bestia.

Innym stworzeniem mają być trzy siostry, które zdają się posiadać nadprzyrodzone moce. Dodatkowo pojawi się sześciu tajemniczych wojowników, będących wyznawcami jednego z legendarnych Wikingów.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany gameplay, a my jednocześnie przypominamy, że Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje 17 listopada 2020 roku na konsolach oraz PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się