Ta gra może śnić się po nocach. Nowy horror inspirowany P.T. od Konami

Ta gra może śnić się po nocach. Nowy horror inspirowany P.T. od Konami
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Studio SadSquare podzieliło się ze światem zwiastunem nadchodzącego i surrealistycznego horroru Visage, który czerpie inspiracje z anulowanego projektu P.T. Podobnie jak w przypadku nieodżałowanego dema od Konami, tutaj również znajdziemy się w starym domu, który za pozorem banalności skrywa coś, czego nikt z żywych nie powinien się tykać. A jednak…

Dwayne, tajemniczy mężczyzna, znalazł się w murach rezydencji, gdzie jest nawiedzany przez koszmary przeszłości. Gdy nasz bohater zanurza się w surrealistycznym świecie, odkrywa coś, co łączy go z tym miejscem. Naszym celem będzie odkrycie całej prawdy.

Jak możecie zobaczyć na poniższym filmiku, Visage nie ogranicza się do samego dreptania po korytarzach. Dwayne złapie również za broń białą, jak ogromny młot, łom czy siekiera. Czy owe narzędzia posłużą do czegoś więcej niż rozwalanie ścian i elementów otoczenia?

Visage znajduje się obecnie w procesie produkcji, lecz premiera horroru ma nastąpić wkrótce. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie