Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 zaciekawia klimatem miasta Seattle

Bloodlines 2 może być jednym z bardziej interesujących tytułów na Xbox Series X.

Klany wampirów zaczynają walkę między sobą, przez co w mieście Seattle, nie brakuje rozlewu krwi. Gracz w zaprezentowanej produkcji będzie mógł dokonywać różnych kluczowych dla fabuły wyborów, co ma zaowocować różnym przebiegiem akcji. To od gracza ma też zależeć, po stronie którego klanu stanie.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 jest też przy okazji kontynuacją gry wydanej 16 lat temu. Teraz oczywiście, prezentuje całkiem nowy poziom graficzny i rzuca gracza w naprawdę interesujący klimat.

Jak zapowiada producent, w grze poznasz Seattle – miasto pełne kuszących, niebezpiecznych postaci i frakcji. W tej kontynuacji kultowej klasyki twoje wybory, wątki i schematy zmienią równowagę sił.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się