Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tagi:

Valorant upodabnia się do Counter-Strike’a. Nowy tryb potwierdzony

Drugi akt w Valorant przyniesie interesującą zmianę. Do gry ma trafić klasyczny tryb Deathmatch, mocno zmieniający zasady gry.

Jak podaje Riot Games, do Valorant ma trafić nowy tryb rozgrywki i to już od 5 sierpnia. Wtedy to właśnie startuje Drugi akt w grze. Nowy tryb będzie dostępny dla graczy za darmo w ramach aktualizacji.

W każdym z meczów będzie uczestniczyć 10 graczy, czyli tak jak do tej pory ma miejsce w Valorant. Nie będzie jednak drużyn. Każdy gracz ma bowiem liczyć tylko na siebie. To nie jedyna zmiana w porównaniu do klasycznej rozgrywki w wymienionej produkcji.

Otóż Deathmatch w Valorant będzie oznaczać nie tylko brak Spike’a, ale też specjalnych zdolności, co przecież jest wizytówką najnowszej gry Riot Games. Ponadto po porażce, gracz będzie mógł kupić dowolną broń, bowiem dostanie nielimitowany dostęp do pieniędzy.

O ten tryb gracze pytali już producenta wielokrotnie, więc jak widać, wsłuchał się on w prośby fanów. Deathmatch to przecież bardzo dobry sposób, aby nie tracąc więcej czasu, wskoczyć do gry. Można też dzięki niemu sporo się nauczyć, a także rozgrzać przed właściwą rozgrywką. Dodatkowo gracze mają mieć możliwość dołączania i opuszczania trybu Deathmatch, bez otrzymywania bana. Będzie to więc nieco bardziej niezobowiązujący tryb.

To jednak nie wszystko, Deathmatch ma zastąpić tryb Spike Rush, który widocznie nie cieszył się większym zainteresowaniem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się