Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Valorant – wyciekły nowe skórki i możliwe wsparcie dla kontrolerów

Dataminerzy Valorant dotarli do kilku bardzo ciekawych informacji. Do gry trafi seria nowych skórek, a dodatkowo możemy spodziewać się wsparcia dla kontrolerów.

Nowa strzelanka od Riot Games stale się rozwija, choć nie jest już tak popularna jak na samym początku. Riot Games wciąż inwestuje w swój świeży produkt i wciąż dodaje do gry nową treść.

Dataminerzy dokopali się do nowych skórek, które znalazły się w plikach gry przy okazji aktualizacji 1.11. Skiny z serii Wasteland są inspirowane postapokaliptycznymi motywami.

Przygotowano nowe modele do broni:

  • Vandal
  • Marshal
  • Spectre
  • Sheriff
  • Short

Nie wiadomo jeszcze ile będzie kosztować każda ze skórek.

Skórki prezentują się dość ciekawie, i trzeba przyznać, że ilość detali może robić wrażenie. Ciekawe, czy seria Wasteland doczeka się rozwinięcia w przyszłości.

Co ciekawe, w plikach gry znalazły się również wzmianki o potencjalnym wsparciu dla kontrolerów.

O współpracy padów z Valorant mówi się już od czasów bety gry. Pliki mogą dotyczyć oczekiwanej wersji mobilnej, która być może zostanie niedługo zapowiedziana. Kontrolery do telefonów to już raczej standard wśród mobilnych graczy.

Warto wspomnieć, że według niektórych graczy tryb obserwatora zaimplementowany w grę współpracuje już z padami. Być może wsparcia dla kontrolerów jest tworzone z myślą o większych turniejach tak, aby usprawnić komentowanie e-sportowych rozgrywek.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się