Until Dawn na PS4 – tryb multiplayer… był zwykłym błędem [Aktualizacja]

Według wcześniejszych doniesień tytuł miał zaoferować multi nawet dla 12 osób.

[Aktualizacja]

Europejski oddział Sony potwierdził dla serwisu Videogamer, że w Until Dawn nie będzie trybu wieloosobowego. Informacja na azjatyckiej stronie firmy okazała się zwykłym błędem.


[Oryginalna wiadomość]

Azjatycki oddział PlayStation ujawnił, że zmierzający na PS4 horror Until Dawn otrzyma tryb dla wielu graczy, w którym pobawi się od 2 do 12 graczy.

Niestety nie wiadomo jeszcze, jak będzie wyglądał multi, lecz jak już wiadomo, tryb fabularny Until Dawn przedstawi losy ośmiu przyjaciół, którzy wybrali się w góry, by uczcić w ten sposób pamięć po zaginionej koleżance z klasy. W odciętym od świata miejscu nastolatkowie trafiają na psychopatycznego mordercę i rozpoczyna się krwawa rzeź.

Ciekawe, w kogo wcielimy się podczas wieloosobowej zabawy. Osiem osób pokieruje krokami bohaterów, a dziewiąta zapoluje na nich w skórze mordercy? W takim razie kim pokierują pozostali trzej gracze? Można zgadywać.

Niewykluczone oczywiście, że tryb multiplayer w Until Dawn będzie opierał się na całkowicie innych zasadach. Sprawdzimy to już 26 sierpnia, kiedy tytuł pojawi się na PlayStation 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

16 Shares
Share16
+1
Tweet