Kolejny wielki hit dla fanów boksu? Obejrzyjcie całą rundę w Undisputed

Undisputed na rozgrywce z pokazem całej rundy walki bokserskiej
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Undisputed to chyba jedyna taka gra traktująca o boksie, która oficjalnie powstaje. Fani sportu mają na co czekać, a w międzyczasie mogą obejrzeć gameplay.

Niedawno informowaliśmy o tym, że eSports Boxing Club stało się oficjalnie Undisputed. Deweloperzy ze Steel City Interactive postanowili zmienić tytuł gry, aby uniknąć nieporozumień. Nie jest to bowiem produkcja wyłącznie dla fanów zawodów esportowych. To pełnoprawna gra o boksie z dużą skalą, która stawia przede wszystkim na realizm. Ambicje są wielkie, ale czy twórcom uda się je spełnić?

Istnieje spora szansa na to, że i owszem. W sieci zadebiutował nowy pokaz rozgrywki w Undisputed. Nieco ponad 3-minutowy materiał pokazują całą jedną rundę w grze. Możemy obejrzeć starcie Nigela Benna z Carlem Frochem. Obydwaj zawodnicy wydają się na ringu porządnie zaanimowani, a i grafika ogółem wydaje się ładna. To jednak tylko technikalia… Najważniejsze jest – jak się w to gra?

Narrator ze studia wyjaśnia założenia rozgrywki i tłumaczy, co w danej chwili robi jego postać. Dowiadujemy się o bardzo konkretnych taktykach i możliwościach dostępnych w grze, które mają jak najbardziej oddawać realia rzeczywistego sportu. Możemy więc zasłaniać się przed ciosami, unikać ich, atakować wieloma różnymi atakami, a przez cały trzeba bacznie uważać na przeciwnika i naszą własną kondycję. Być może to określenie nad wyraz, ale Undisputed może okazać się tym, czego fani Fight Night potrzebują od wielu lat. Przynajmniej do czasu, aż EA zabierze się za powrót do swojej serii.

Twórcy najwyraźniej zaczynają ponownie wzbudzać zainteresowanie wokół swojej produkcji. Nie wiemy niestety, kiedy tytuł może zadebiutować. Istnieje jednak szansa, że jest już bliżej niż dalej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie