Oto jaka przyszłość czeka jedną z najważniejszych marek dla PlayStation

Oto jaka przyszłość czeka jedną z najważniejszych marek dla PlayStation
Newsy PS4

Twórcy rozbudzają nadzieje.

Już pod koniec sierpnia zobaczymy nową odsłonę Uncharted, która rozszerza fabularną linię związaną z serią. Zaginione Dziedzictwo przedstawi całkiem nową przygodę Chloe oraz Nadine, które poszukują starożytnego indyjskiego artefaktu. Czy jednak będzie to pożegnanie z marką Uncharted?

W rozmowie z serwisem Eurogamer Shaun Escayg (scenarzysta i game director) przyznał, że marka będzie dalej rozwijana, nawet po zakończeniu przygód Chloe i Nadine. Prawdopodobnie też bez Nathana Drake’a, co zresztą było wielokrotnie podkreślane wcześniej. Kres Złodzieja, czyli Uncharted 4 było ostatnią grą z tą postacią.

To jeszcze nie koniec. Ten świat złodziei jest wielki. Jest tutaj tak wiele postaci. Zanim przystąpiliśmy do opracowywania szczegółów nowej opowieści, zastanawialiśmy się nad bohaterami takimi jak Sullivan i Cutter – łączyliśmy też ich w pary i myśleliśmy o tym, co by było dobre. Cały czas jednak wyskakiwała nam Chloe. Jeśli miałbym powiedzieć że świat Uncharted się skończył, to bardzo w to wątpię – podkreśla Escayg.

To zdecydowanie dobra wiadomość dla graczy. Nie pozostało nic innego jak czekać na nowe Uncharted.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie