Uncharted: The Lost Legacy – Naughty Dog ujawnia czas przejścia dodatku

Czeka nas naprawdę rozbudowana historia.

Uncharted: The Lost Legacy to samodzielny dodatek do Uncharted 4: Kres Złodzieja, zatem będziemy mogli w niego zagrać niezależnie od tego, czy posiadamy, czy też nie podstawową wersję gry.

Jeśli zastanawialiście się, ile czasu zajmie przejście nowej przygody, z odpowiedzią przychodzi Arne Meyer z Naughty Dog. Deweloper podkreślił w jednym z niedawnych wywiadów, że zespołowi trudno jest stworzyć coś… krótkiego. Dlatego sięgając po Uncharted: The Lost Legacy mamy się szykować na ponad 10 godzin zabawy!

To całkiem sporo, jak na dodatek, lecz oczywiście nie będziemy narzekać.

Uncharted: The Lost Legacy – tak prezentują się postacie z nadchodzącej przygody

Jeszcze w tym roku zagramy w samodzielny dodatek do Uncharted 4: Kres Złodzieja, który przedstawi całkowicie nową przygodę z Chloe Frazer w roli głównej. Bohaterce towarzyszy kobieta imieniem Nadine. Ciekawe, jak fani uniwersum przyjmą fabułę, w której Nathan Drake został odstawiony na boczny tor…

Shaun Escayg, nadzorujący pracę nad Uncharted: The Lost Legacy, wrzucił na Twittera trzy obrazki, które pokazują bohaterów dodatku. Dostaliśmy screen Chloe Frazer oraz grafiki koncepcyjne z Nadine i Asevem.

Przypominamy, że gracz w Uncharted: The Lost Legacy wcieli się Chloe, która zatrudnia do pomocy Nadine – postać znaną z czwartej części gry. Nadine ma kontakty u najemników i dzięki swojemu doświadczeniu zna jednego ze złoczyńców Aseva. Asev z kolei sądzi, że jest potomkiem Imperium Hoyosala trwającego do XIV wieku.

Asev jest chętny na zdobycie legendarnego artefaktu, który Chloe oraz Nadine chcą pozyskać dla siebie. Główną lokacją w grze będą Indie, które Chloe są dobrze znane, ale niestety źle się kojarzą. Chodzi o śmierć jej ojca.

Co ciekawe, sama rozgrywka będzie nieco inna niż w Uncharted 4. Ma być mniej efektownie, sama Nadine nie będzie potrafiła wykonywać takich akrobacji jak Nathan. Rozgrywka ma bardziej polegać na skradaniu.

A co ze samym Nathanem? Ten ma pojawić się jedynie w opowieściach i wspomnieniach bohaterek. Oczywiście Naughty Dog nie wyjawia wszystkiego, więc być może jakiś krótki epizod również dostanie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: