Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Ultimate Fishing Simulator opuści Early Access już w sierpniu

Jak wskazuje producent, Ultimate Fishing Simulator wyróżnia się m.in. zróżnicowanymi łowiskami, unikalnym systemem wody, różnymi metodami połowów oraz urozmaiconymi trybami gry wieloosobowej.

Już 30 sierpnia br. Ultimate Fishing Simulator opuści Steam Early Access. Ta nowa gra wędkarska została w ostatnich miesiącach – zgodnie z przyjętym planem – znacznie rozbudowana i udoskonalona. Ultimate Fishing Simulator to gra stworzona przez polskie studio Bit Golem. Wydawcą jest notowana na NewConnect Ultimate Games S.A.

Zgodnie z zapowiedziami twórców, Ultimate Fishing Simulator ma wprowadzić do kategorii gier wędkarskich nowe standardy. W produkcji Bit Golem zastosowano m.in. autorski system fotorealistycznej wody (Ultimate Water System). Wprowadzono też np. widok z perspektywy przynęty oraz system dynamicznej zmiany pogody.

W Ultimate Fishing Simulator wykorzystano system rozwoju w oparciu o punkty doświadczenia i wirtualne pieniądze, służące do odblokowywania nowych umiejętności oraz zakupu bardziej zaawansowanego wyposażenia.

Ryby i łowiska

Na graczy czeka też m.in. kilkadziesiąt różnych gatunków ryb, w sumie 7 lokacji (łowisk) nawiązujących do realnie istniejących miejsc oraz kilka zróżnicowanych łodzi (np. jacht i motorówka).

Jak wskazuje producent, ważną rolę pełnią tryby multiplayer, w tym m.in. rozgrywki turniejowe.

Twórcy zamierzają pod koniec roku wydać również dodatek (tzw. DLC – nowe łowisko Moraine Lake). W 2019 r. Ultimate Fishing Simulator pojawi się na konsolach obecnej generacji.

Ultimate Fishing Simulator opuści Steam Early Access 30 sierpnia 2018 r. Gra ma kosztować ok. 100 zł. Do czasu wyjścia z fazy Early Access obowiązywać będzie obecna cena (71,99 zł).

Źródło: Materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%