Ulepszony Xbox One wkrótce w sprzedaży?

Jeden z hiszpańskich sklepów widocznie zepsuł amerykańskiej firmie niespodziankę, którą trzymano specjalnie na czerwcowe targi E3.

Jeśli są wśród Was osoby, które czają się na kupno Xboksa One, być może warto wstrzymać się do przyszłego miesiąca. Być może – ponieważ nie jest to oficjalna informacja i nie wiemy, czy rzeczywiście okaże się prawdziwa. Jeśli jednak to nie ściema, już 23 czerwca do sprzedaży trafi ulepszona wersja konsoli Xbox One, która ma posiadać na pokładzie dysk twardy 1TB. Kto wie, czy właśnie ten model nie zastąpi obecnego, który dysponuje dyskiem 500 GB.


Skąd informacja o konsoli z większym dyskiem? Hiszpański sklep Lamee zamieścił w swojej ofercie Xboksa One Basic 1TB. Poznaliśmy przy okazji cenę, wynoszącą 449,99 euro. To niedużo, biorąc pod uwagę, że sugerowana cena obecnego modelu z dwa razy mniejszym HDD kosztuje jedynie o 50 euro mniej.

Wspomniany sklep oczywiście wycofał model Xbox One Basic 1TB ze swojej strony internetowej, lecz jak to zwykle bywa przy takich wpadkach (błędach), pozostał zrzut ekranu krążący obecnie po sieci. Prezentujemy go poniżej.

Jeśli taki sprzęt rzeczywiście ma się pojawić w czerwcu, zapewne Microsoft ogłosi to oficjalnie podczas targów E3, przypadających właśnie na ten miesiąc.

Przypominamy również, że obecnie Xboksa One z dyskiem 1TB jest dostępny jedynie w specjalnej edycji Call of Duty: Advanced Warfare.

Xbox One z dyskiem 1TB rzeczywiście trafi do sklepów?
Xbox One z dyskiem 1TB rzeczywiście trafi do sklepów?

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

49 Shares
Share49
+1
Tweet