Ujawniono harmonogram spotkań w sezonie zasadniczym Overwatch League 2019

Overwatch cena tanie gry
Newsy PC PS4 XOne

Pełny harmonogram rozgrywek sezonu zasadniczego Overwatch League 2019 jest już dostępny.

Fani mogą przejść na stronę Overwatchleague.com/schedule, gdzie znajdą wszystkie mecze sezonu zasadniczego, które zostaną rozegrane w Blizzard Arena Los Angeles. W dniu otwarcia, 14 lutego, zespół Philadelphia Fusion spróbuje wziąć rewanż za wielki finał ubiegłego sezonu, mierząc się z aktualnymi mistrzami ligi – ekipą London Spitfire.

W sezonie 2019 Overwatch League wprowadzimy wydarzenia Homestand Weekend. Trzy drużyny – Dallas Fuel, Atlanta Reign oraz Los Angeles Valiant – zorganizują mecze sezonu zasadniczego na własnym terenie, umożliwiając większej liczbie fanów obejrzenie profesjonalnych rozgrywek Overwatch, zanim wszystkie drużyny przeniosą się na swoje areny.

W sezonie 2019 zmienimy również sposób rozgrywania play-offów oraz formułę zakończenia sezonu. W sezonie 2019 sześć najlepszych drużyn z ligi automatycznie zakwalifikuje się do fazy play-off, a zwycięzcy dywizji atlantyckiej i dywizji pacyficznej zostaną rozstawieni z najwyższymi numerami. Pozostałe dwa miejsca w play-offach zostaną uzupełnione o drużyny, które zwyciężą w sierpniowych eliminacjach do play-offów. W turnieju wezmą udział drużyny, które zakończą sezon na miejscach od 7. do 12. Eliminacje do play-offów zastąpią finały czwartego, ostatniego etapu rozgrywek ligowych.

Pula nagród w 2019 roku wzrośnie z 3,5 mln dolarów do 5 mln dolarów.

Źródło: Blizzard

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie