Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Ubisoft zaprasza na Halloween w For Honor

Specjalne wydarzenie trwa do 8 listopada. Oto szczegóły Powrotu Zaświatów w For Honor.

Ubisoft publikuje informacje na temat atrakcji, jakie odbędą się w For Honor z okazji Halloween. Oto komunikat od dewelopera:

Tryb nieskończonego marszu

Szkielety raz jeszcze opanowały pole bitwy w nieskończonym marszu, przerażającej wersji dominacji 4v4. Żołnierze w tym trybie pojawiają się jako szkielety i zadają ogromne obrażenia, a przejmowanie stref zapewnia tylko tymczasowe punkty – aby zdobywać je na stałe, musicie zabijać postacie SI oraz wrogich graczy. Wygrana jest osiągana po zdobyciu 1000 punktów i pokonaniu wszystkich czterech przeciwników.

Wyjątkowa cotygodniowa misja arcade

Rozszerzenie Marching Fire wprowadziło do gry nowy tryb PvE, arcade, natomiast Powrót Zaświatów przyniesie pierwszą specjalną cotygodniową misję w tym trybie stworzoną z myślą o halloweenowym wydarzeniu. Podejmij się strasznego zadania i staw czoła szkieletom oraz zabójczym szamankom, aby zdobyć wyjątkowe nagrody kosmetyczne.

Tematyczne rozkazy społeczności

Która z frakcji przetrwa nieskończony marsz? Podczas wydarzenia pojawią się cztery różne związane z nimi wyzwania społeczności – gracze z frakcji, która osiągnie cel jako pierwsza, otrzymają 1000 szt. stali + 2 skrzynie grabieży. 2. miejsce zapewni 500 szt. stali + 1 skrzynię grabieży, zaś miejsce 3 – 500 szt. stali. Informacje o najnowszych rozkazach społeczności są zawsze dostępne w grze.

Wyjątkowe łupy i broń

Powrót Zaświatów przynosi także nowe, związane z Halloween nagrody. Gracze będą mogli spersonalizować swoje ulubione postacie – w tym także te z frakcji Wu Lin – dzięki strojom z maskami, zmieniając ulubionych bohaterów w ich upiorne wersje. Stroje te będą dostępne po obniżonej cenie 15 000 szt. stali dla każdej postaci w pierwszym tygodniu wydarzenia, a dodatkowo pojawią się też halloweenowe elementy kosmetyczne, broń oraz efekt „Sonata księżycowa” (możliwe do zdobycia jako łup także w trybie arcade).

Źródło: Ubisoft

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%