Ubisoft szykuje nowe IP. Tytuł AAA od zespołu, który dał nam Splinter Cell: Blacklist

Francuski wydawca nie zamierza zalewać rynku jedynie kolejnymi Asasynami. Na szczęście, powstają też całkowicie nowe marki.

Za kolejne IP ma odpowiadać studio Ubisoft Toronto. Deweloper ogłosił na Twitterze, że poszukuje projektanta, który ma doświadczenie z tytułami na poziomie AAA. Niestety nic więcej nie wiadomo i trudno powiedzieć, kiedy Ubisoft puści parę z ust na temat nowego projektu. Być może będziemy musieli czekać nawet do przyszłorocznych targów E3.


Cieszy jednak sam fakt, że dostaniemy coś więcej oprócz kolejnych odsłon znanych już serii, a sam zespół Ubisoft Toronto ma już spore doświadczenie w branży. Studio brało w ostatnim czasie współudział w tworzeniu Far Cry 4 czy AC: Unity. To im zawdzięczamy również świetnie przyjęte przez graczy Splinter Cell: Blacklist z 2013 roku.

Przypominamy na koniec, że Ubisoft przedstawił na ostatnich targach E3 nowe IP – For Honor, które prezentuje się naprawdę ciekawie. Nadal czekamy również na The Division, również będące nową marką w katalogu francuskiego wydawcy.

Ubisoft Toronto
Ubisoft Toronto

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

17 Shares
Share17
+1
Tweet