Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ubisoft przygotował świąteczną mini-gierkę. Odblokujcie zniżki i nagrody

Ubisoft stworzył świąteczną grę, która pozwoli Wam odblokować kilka nagród. Zabawa jest dość prosta, a nagrody mogą się podobać.

Święta już za rogiem, a producenci gier zaczęli przygotowywać specjalne wydarzenia i promocje. Niektórzy pokusili się nawet o całkiem kreatywne akcje promocyjne.

Ubisoft stworzył nawet własną grę przeglądarkową, w którą możecie zagrać tutaj. To stosunkowo prosty, niewymagający, acz przyjemny side-scroller, który przypomina kultowego „dinozaura” z Google Chrome. Na początku rozgrywki losujemy jedną z postaci z katalogu gier Ubisoftu, a następnie nabijamy coraz lepszy wynik omijając przeszkody.

Co ciekawe, nie jest to gra stworzona tylko i wyłącznie dla samego faktu istnienia. Zdobycie poszczególnej ilości punktów zagwarantuje Wam odblokowanie całkiem interesujących nagród.

Oto nagrody, które możecie odblokować grając w grę Ubisoftu:

  • Kod na 21% zniżki w Ubisoft Store
  • Tapety z Just Dance 2021
  • Tapety z Assassin’s Creed Valhalla
  • Tapety z Raymana
  • Tapety z Roller Champions
  • Tapety z Watch Dogs Legion
  • Tapety z Far Cry 6

Prezenty są więc skromne, ale mogą cieszyć. Jeśli akurat wpadło Wam oko coś z katalogu sklepu Ubisoftu, to warto zapolować na zniżkę. Dodatkowo tapety są całkiem przyjemnym upominkiem, choć z pewnością nie każdemu przypadną do gustu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się