Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Ubisoft ocenzuruje Rainbow Six Siege. Oto komunikat dewelopera

Ubisoft pracuje nad zmianami estetycznymi w Rainbow Six Siege. Z gry znikną motywy związane z krwią, hazardem czy zawartością o charakterze seksualnym.

Ubisoft informuje, że pracuje aktualnie nad przygotowaniem Rainbow Six Siege do ekspansji na terytoria azjatyckie: W związku z tym wprowadzimy na naszych mapach i w ikonach operatorów zmiany, które zapewnią ich zgodność z miejscowymi przepisami. Żadna z tych zmian nie będzie miała wpływu na rozgrywkę.

Mimo że cięcia wynikają z wejścia Rainbow Six Siege do Azji, cenzura dotknie globalną wersję gry, czyli również tę dostępną w Europie. Dlaczego? Deweloper nie chce utrzymywać dwóch równoległych edycji strzelaniny: Dzięki utrzymaniu pojedynczej wersji możemy zmniejszyć ilość powielających się zadań po stronie zespołu autorów gry. Dzięki temu będziemy wykazywać się większą zręcznością i szybciej będziemy zajmować się problemami.

Jeden zespół ludzi będzie pracował nad jedną, globalną wersją gry, dzięki czemu będziemy musieli wykonywać wszystkie zadania tylko jeden raz. Dodatkowo możemy zagwarantować, że wszelkie zmiany w przyszłości będą dostosowane do ogólnoświatowych przepisów, z którymi chcemy być zgodni – dodaje Ubisoft.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%