Ubisoft: “Gracze PC są dla nas ważni. Jesteśmy zobowiązani do zaspokojenia ich potrzeb”

Francuski wydawca i producent gier dołącza do organizacji zajmującej się promowaniem rynku PC.

Ubisoft posiada w swoim katalogu gier sporo dużych i znanych serii, choćby wydawany co roku Assassin’s Creed. Posiadacze pecetów nie wspominają jednak zbyt dobrze ostatniej odsłony z podtytułem Unity, która w dniu premiery cierpiała na stado bugów oraz kiepską optymalizację.


Ubisoft przekonuje jednak, że firmie zależy na graczach PC. Francuzi przystąpili do organizacji Open Gaming Alliance, której zadaniem jest m.in. promowanie i udoskonalanie branży gier.

– Pecetowi gracze są ważni dla Ubisoftu, a my jesteśmy zobowiązani do lepszego zrozumienia i zaspokojenia ich potrzeb. Stale ulepszamy nasze relacje z graczami PC. Przystępując do OGA będziemy w stanie wykorzystać wiedzę z badań tej organizacji nad rynkiem gier, uczyć się od najlepszych praktyków w naszej branży oraz przyczynić się do kolejnych inicjatyw grupy – obwieścił w komunikacie Sandrine Caloiaro z Ubisoftu.

O tym, jak Ubisoft rzeczywiście dba o graczy PC i zaspokaja ich potrzeby, zaświadczą nadchodzące produkcje. Widzieliście już śmieszny błąd z nowego Assassin’s Creed: Syndicate?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

39 Shares
Share39
+1
Tweet