Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Kolejne Ubisoft Forward we wrześniu

Zgodnie z tym, co piszą zagraniczne media, francuskie studio planuje organizację następnej edycji Ubisoft Forward jeszcze tej jesieni.

Jak podaje serwis VG247.com, Ubisoft ogłosiło, że kolejna odsłona pokazu odbędzie się we wrześniu. Dokładna data nie została jeszcze wyjawiona, ale na pewno poznamy ją w ciągu kilku następnych tygodni.

VG247.com przewiduje, że podczas następnej edycji UbiForward zobaczymy takie gry jak Gods and Monsters (pewnie ze zmienioną nazwą) czy reboot Skull and Bones. Ma nie zabraknąć także paru do tej pory niewyjawionych produkcji AAA.

Pierwsza konferencja Ubisoft Forward odbyła się 12 lipca 2020. Pokazano tam parę ciekawych produkcji, takich jak Watch Dogs: Legion, Far Cry 6 i Assassin’s Creed: Valhalla. Fani mogli też – przynajmniej teoretycznie – nabyć podczas pokazu Watch Dogs 2, ale chętnych było tak dużo, że serwery trafił szlag. Ubisoft znalazło wyjście z sytuacji, oferując wszystkim pecetowym graczom grę za darmo po konferencji.

Watch Dogs: Legion ma zadebiutować 29 października, Valhalla pojawi się w sklepach 17 listopada (dwa dni przed Cyberpunkiem 2077), natomiast Far Cry’a 6 należy spodziewać się 18 lutego 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się