Twórcy Wolfenstein: The New Order: “Chcemy zrobić kontynuację”

Ponad trzy lata MachineGames zmagało się z najnowszą wersją Wolfensteina.

Dyrektor kreatywny Jens Matthies w rozmowie z serwisem GiantBomb potwierdził, że chce stworzyć kolejną część wymienionej gry. A nawet ma plan, co powinno się w niej znaleźć. – Chcemy zrobić kontynuację – przyznaje w wywiadzie. – Bardzo dobrze wiemy, co udało nam się osiągnąć w przypadku The New Order i co chcemy osiągnąć w drugiej części – dodaje.

Jednocześnie zaznacza, że prace nad The New Order zajęły studiu ponad 3 lata. To była bardzo ciężka praca. Więc jeśli Matthies i jego zespół miałby zabierać się za kolejną część, musiałby to być bardzo dobrze oszlifowany diament. Miejmy więc nadzieję, że po tych słowach przyjdzie za jakiś czas moment ogłoszenia drugiej odsłony. The New Order zebrało w końcu bardzo dobre oceny u wielu recenzentów na całym świecie. Średnia ocen w serwisie Metacritic.com dla wersji na PC to 82 procent, a na konsole 79 procent.


Tym bardziej jest to dobra wiadomość, bo w końcu The New Order to pierwszy projekt studia MachineGames. Oczywiście pracują tam doświadczeni ludzie, chociażby team odpowiedzialny za Kroniki Riddicka.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Wolfensteina? Sprawdź pozostałe nasze wiadomości ze świata gier.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

4 Shares
Share4
+1
Tweet