Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Twórcy Shadow Warrior pracują nad grą action-RPG w klimatach science fiction

Flying Wild Hog tworzy RPG sci-fi. Tytuł ma być grą-usługą nastawioną na rozgrywki wieloosobowe.

O tym, że taki projekt jest realizowany, poinformowało na Twitterze brytyjskie studio Jagex, które ma być wydawcą produkcji.

Twórcy mierzą w gatunek multiplayer action-RPG. Fabuła będzie osadzona w realiach science fiction. Debiut tytułu planowany jest na 2021; przed premierą odbędą się testy – zarówno zamknięte, jak i otwarte. O dalszych szczegółach poinformuje polski deweloper.

Flying Wild Hog pracuje obecnie nad Shadow Warrior 3. Gra została zapowiedziana na początku lipca. Ponownie wcielimy się w szoguna Lo Wanga i wyruszymy w niebezpieczną podróż. Naszym celem będzie pokonanie pradawnego smoka i zapobiegnięcie końcu świata. Odwiedzimy malownicze miejsca w Azji, stawiając po drodze czoła tłumom demonów. SW3 ma trafić do graczy w 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się