Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Twórcy Dishonored 2 i Prey szukają pracowników – nowe gry w drodze

Dwa studia Arkane prowadzą rekrutację na kilka stanowisk. Twórcy Dishonored i Prey pracują nad niezapowiedzianymi jeszcze grami.

Wygląda na to, że widać już pierwsze pokłosie przejęcia Bethesdy przez Microsoft.

Na stronie ZeniMax poświęconej ofertom pracy pojawiło się kilka ciekawych ogłoszeń. Arkane Lyon i Arkane Austin szukają nowych rąk do pracy przy dwóch niezapowiedzianych tytułach. Studia pracowały przy serii Dishonored i reboocie Prey.

Poszukiwani są zarówno programiści jak i osoby odpowiedzialne za design i obsługę silnika gry. Arkane pracuje aktualnie nad Deathloop, jednak produkcja gry jest już na ostatniej prostej ku zakończeniu i niedługo deweloperzy będą mogli skupić uwagę na nowych projektach.

Istnieje bardzo duża szansa na to, że jedną z produkowanych gier jest Prey 2. O grze mówi się już od jakiegoś czasu i nikt by się specjalnie nie zdziwił, gdybyśmy wkrótce ujrzeli zapowiedź produkcji. Równie prawdopodobne jest powstanie kolejnej odsłony Dishonored. Seria z pewnością nie została porzucona i stworzenie jej kontynuacji jest najpewniej tylko kwestią czasu.

Elementy układanki zdają do siebie pasować, bowiem po zupełnie nowej marce jaką jest Deathloop otrzymalibyśmy kolejne części znanych graczom serii. O tym, czym okażą się tajemnicze projekty dowiemy się za jakiś czas. Póki co możemy jedynie gdybać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się