Twitch wypowiada wojnę nagim torsom i bieliźnie

Nowy regulamin zaskoczył graczy.

Twitch.tv prosi użytkowników, by nie paradowali przed kamerkami w niestosownym stroju, albo co gorsza – bez niego. W nowym regulaminie usługi możemy przeczytać, że zabroniona jest bielizna, stroje kąpielowe oraz nagie torsy. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn.


Nerdy są seksowne i wszyscy jesteście wspaniałymi istotami, lecz postarajcie skoncentrować się na grach, dobrze? – radzą właściciele Twitch.tv. – Możesz mieć piękny “sześciopak” na brzuchu, ale naprawdę lepiej pochwalić się nim na plaży, a nie tutaj – dodano.

W regulaminie znalazła się również rada dla tych, którzy po prostu lubią siedzieć bez koszulki prowadząc transmisje z rozgrywki na żywo. – Wykadrujcie kamerkę na twarz.

Za niedostosowanie się do nowego regulaminu grozi zbanowanie konta. Pytanie tylko – jak administratorzy będą w stanie kontrolować tak wielką społeczność. Wydaje się to karkołomnym zadaniem.

Przypominamy, że dwa miesiące temu Twitch został przejęty przez Amazon za prawie miliard dolarów. Teraz nowy właściciel próbuje ustawić wszystkich po swojemu. Co sądzicie o zakazie torsów?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet