Zobacz, co trzeba zrobić z babeczką, żeby dostać bana na Twitch. Kolejna granica głupoty przekroczona

Zobacz, co trzeba zrobić z babeczką, żeby dostać bana na Twitch. Kolejna granica głupoty przekroczona
Newsy

Użytkowniczka Twitcha dostała bana za naruszenie zasad platformy. Wszystko przez prowadzenie streamingu z wanny i zabawy z babeczką.

Twitch zdaje się, że coraz bardziej zaczyna przypominać platformę z niedozwolonymi treściami, a nie dedykowaną graczom. Kolejne streamerki testują moderatorów i przekraczają granice przyzwoitości. Tym razem jednak granica ta została jasno wytyczona, bowiem użytkowniczka o pseudonimie Raquel, dostała bana. Zdecydowanie zasłużenie!

Raquel prowadziła streaming z wanny, co akurat nie jest zabronione na Twitchu. Platforma w końcu wprowadziła w zeszłym roku nawet specjalną kategorię „baseny i plaże”. Natomiast streamerka zdecydowała się podkręcić atmosferę. Obchodziła niedawno urodziny, więc z tej okazji w ramach relacji, postanowiła w skąpym stroju usiąść na babeczce i to kilka razy z rzędu, przy okazji rzucając „wszystkiego najlepszego” w stronę widzów. Wymowne, prawda?

Co prawda Twitch oraz sama Raquel nie podali dokładnej przyczyny bana, ale domyślamy się, że to właśnie przez tę sytuację, która zresztą stała się internetowym viralem. Streamerka podała, że Twitch przekazał jej mailowo argument o „zachowaniu z podtekstem seksualnym”. Ban dostała na 3 dni.

W tej chwili Raquel ma 65 tysięcy obserwujących na Twitchu. Ciekawe, czy powyższa akcja przysporzy jej nowych fanów. Oby nie, bo byłoby to zachętą dla pozostałych na takie zachowanie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie