Turniej League of Legends – ruszają zapisy do jesiennej edycji. Spróbujesz szczęścia?

Turniej League of Legends – ruszają zapisy do jesiennej edycji. Spróbujesz szczęścia?
Newsy PC

Zawodnicy grając w League of Legends powalczą o nagrody w wysokości 15 000 dolarów.

Tej jesieni polscy gracze oraz fani gry League of Legends nie będą narzekać na nudę. Wszystko za sprawą kolejnej edycji turnieju GEFORCE CUP. Tym razem bohaterem rozgrywek jest najpopularniejsza gra MOBA na świecie, a pula nagród wyniesie 15 000 dolarów.

Właśnie rozpoczęły się zapisy do pierwszego z czterech turniejów kwalifikacyjnych, w których udział może wziąć każdy. Najlepsze dwa zespoły z poszczególnych eliminacji wywalczą sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. Tam zostaną wyłonione cztery najmocniejsze formacje, które wezmą udział w finałach, które odbędą się pod koniec października. Najważniejsze spotkania będą transmitowane na kanale Nvidia w serwisie Twitch. W roli komentatorów wystąpią Damian „Nervarien” Ziaja, Norbert „Dis” Gierczak oraz Patryk ‘Snoower’ Grąbka. Pierwszy turniej kwalifikacyjny już w najbliższy weekend.

Finał turnieju GEFORCE CUP odbędzie się w jednym z warszawskich studiów telewizyjnych w dniach 29-30 października 2016. Do stolicy Polski przyjadą cztery najlepsze polskie drużyny wyłonione w drodze internetowych kwalifikacji oraz cztery europejskie formacje, które otrzymały specjalne zaproszenie. Zaproszone drużyny to Sector One (mistrzowie Gamescom 2016, pokonali w finale polski zespół Team Refuse), Schalke 04, Mysterious Monkeys oraz Euronics Gaming.

Szczegółowe informacje, zapisy oraz harmonogram rozgrywek znajdują się na oficjalnej stronie turnieju.

Źródło: Nvidia

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie