Tryb multiplayer do Just Cause 3 anulowany, lecz nie wszystko stracone

0 komentarzy

Mod JC3-MP nie powstanie, lecz nie ma co załamywać rąk, jeśli na niego czekaliście.

Just Cause 3 nadal czeka na własny mod dodający do gry tryb wieloosobowy. Za pracę nad takimi zmianami odpowiadał zespół, który stworzył multi do Just Cause 2, którą była popularna modyfikacja JC2-MP. Ekipa od jakiegoś czasu grzebała przy JC3-MP, lecz jak się właśnie dowiedzieliśmy, nic z tego nie wyjdzie. Projekt został bowiem anulowany, ponieważ główny deweloper (Cameron Trix Foote) został zatrudniony przez Avalanche Studios. Jak zaznacza, on i jego zespół mają teraz sporo innych obowiązków, zatem brakuje im po prostu czasu na dociągnięcie projektu JC3-MP do końca.

Na szczęście anulowanie powyższego moda nie przekreśla szans na tryb wieloosobowy do Just Cause 3. Może się on jeszcze ukazać – i to w tym roku – dzięki innemu zespołowi moderów, który tworzy mod JC3:MP. To również utalentowana grupa – zawdzięczamy jej m.in. sieciową zabawę w GTA IV czy Mafia II.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się