Tracer GAMEZONE Illuminato – nowa klawiatura mechaniczna w rozsądnej cenie

Tracer GAMEZONE Illuminato – nowa klawiatura mechaniczna w rozsądnej cenie
Newsy PC Technologie

Sprzęt już dostępny na rynku.

Tracer GAMEZONE, polski producent peryferii komputerowych, wprowadził do sprzedaży kolejną klawiaturę mechaniczną – Illuminato.

GAMEZONE Illuminato to sprzęt łatwy do przetransportowania, wyposażony w mechaniczne przełączniki Outemu Blue i wielokolorowe podświetlenie LED RGB.

Produkt został stworzony przede wszystkim z myślą o użytkownikach szukających ergonomicznego, wygodnego sprzętu w rozsądnej cenie.

Przełączniki Outemu Blue

Przełączniki Outemu Blue zapewniają szybki czas reakcji w trakcie rozgrywki i wysoką trwałość użytkowania. Są cenione ze względu na wytrzymałość, gwarantującą identyczne działanie przez dziesiątki milionów kliknięć. Ze względu na jakość porównywalną z tą, która występuje w najpopularniejszych markach, Outemu są w stanie bez problemu rywalizować z droższymi zamiennikami.

Tracer GAMEZONE Illuminato
Tracer GAMEZONE Illuminato

Wygoda i niezawodność

Tracer GAMEZONE Illuminato oferuje inteligentny system anti-ghosting z gwarancją rejestracji do kilkunastu klawiszy jednocześnie. Zapewnia to precyzję niezależnie od preferowanej szybkości gry. Illuminato została wyposażona w odłączaną podpórkę pod nadgarstki, która gwarantuje dłoniom dodatkowe wsparcie i stabilizację oraz zapewnia komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek.

Tracer GAMEZONE Illuminato
Tracer GAMEZONE Illuminato

Obsługa makr i klawisze specjalne

Programowalne przyciski, profile użytkownika oraz estetyczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwalają przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy oraz ustawiać makra zgodnie z bieżącymi potrzebami. Na makra przeznaczono 5 grup przycisków, które zapamiętują sekwencje do 31 komend. Dodatkowo klawiaturę wyposażono w kombinacje klawiszy do sterowania multimediami oraz blokadę guzika Windows.

Tracer GAMEZONE Illuminato
Tracer GAMEZONE Illuminato

Podświetlenie

Podświetlenie LED pozwala na wyróżnienie wybranych elementów (np. przyciski, sterowanie), jak również jest sposobem na nadanie ciekawej stylistyki. Zalety takiego rozwiązania najłatwiej doświadcza się w trakcie nocnych sesji przed komputerem. Każdy rząd posiada swój własny kolor, a regulowane natężenie podświetlenia pozwala na dostosowanie funkcji do panujących warunków otoczenia i preferencji użytkownika.

Do dyspozycji gracza oddano sześć stopni podświetlenia i siedem różnych trybów podświetlenia:

⦁ tryb „oddychający”
⦁ tryb „włącz”
⦁ tryb „wyłącz”
⦁ tryb „kręgów na wodzie”
⦁ tryb „przeplatania”
⦁ tryb „meteor”
⦁ tryb „streamer”

Klawiatura Tracer GAMEZONE Illuminato jest już dostępna na polskim rynku. Można ją kupić w cenie od 245 zł w najpopularniejszych sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie