Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Total War: SHOGUN 2 od dzisiaj za darmo na Steam. Szczegóły i link

Dzisiaj studio Creative Assembly udostępnia za darmo Total War: SHOGUN 2. Kto zdąży dodać strategię do swojej biblioteki podczas trwania akcji, zatrzyma ją na zawsze.

Total War: SHOGUN 2 to niezwykle wysoko oceniana gra strategiczna z taktycznymi bitwami rozgrywanymi w czasie rzeczywistym. Jeśli jesteście fanami takiego typu rozgrywki, a nie mieliści okazji zasmakować w produkcji od studia Creative Assembly, macie świetną okazję do nadrobienia zaległości.

Total War: SHOGUN 2 za darmo na PC – szczegóły:

Gra jest rozdawana w terminie od 27 kwietnia (godz. 19:00 czasu polskiego) do 1 maja (godz. 19:00 czasu polskiego). Żeby otrzymać ją na zawsze, wystarczy wejść podczas trwania akcji w poniższy link i dodać tytuł do swojej biblioteki:

Fabuła Total War: Shogun 2 przenosi nas do Japonii z czasów feudalnych (XVI wiek), gdzie trwa niekończący się konflikt pomiędzy klanami.

Wojna podzieliła kraj. Niegdyś rządzony przez zjednoczoną władzę, teraz podzielony jest na wiele wojujących ze sobą klanów. Dziesięciu legendarnych watażków dąży do uzyskania przewagi w targanym przez konspiracje i konflikty imperium. Tylko jeden wzniesie się ponad innych, aby podbić serca całego narodu jako nowy szogun… Inni zginą od jego miecza.
Wciel się w jednego z Daimyo, lidera klanu, i korzystaj z potyczek, ekonomii oraz dyplomacji, aby osiągnąć cel ostateczny: zjednoczyć ponownie Japonię pod swoją najwyższą władzą i stać się nowym Szogunem – niekwestionowanym władcą spacyfikowanego narodu.

Tytuł jest bardzo pozytywnie oceniany na Steam, a średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 90/100 (na podstawie 62 recenzji).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się