Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Torchlight II za darmo. Epic rozdaje kolejną, świetną grę

Na Epic Games Store można odebrać za darmo Torchlight II. To świetny tytuł hack and slash, który przypadnie do gustu fanom słynnego Diablo.

Epic Games niezmiennie od 11 grudnia rozdaje codziennie jedną grę. Otrzymaliśmy do tej pory kilka naprawdę świetnych produkcji i promocja powoli zbliża się do końca.

Jeszcze dzisiaj możecie odebrać Torchlight II, czyli świetnego hack and slasha z prawdziwego zdarzenia. Zrobicie to w tym miejscu, a promocja potrwa do godziny 17:00.

Gra cieszy się bardzo dobrą opinią wśród fanów gatunku. Piękna, bajkowa oprawa idzie tu w parze z satysfakcjonującym i różnorodnym gameplayem, a do tego wszystkiego dochodzi spory potencjał na ponowne przechodzenie gry.

Dodatkowo gra posiada tryb wieloosobowy, więc jeśli szukacie tytułu do kanapowego co-opa na imprezę sylwestrową, to drugi Torchlight sprawdzi się w tej roli świetnie.

Przy okazji jest to tytuł z dość niskim progiem wejścia. Jeśli nie próbowaliście wcześniej swoich sił w grach hack and slash, to Torchlight II jest świetnym wyborem na start. Tym bardziej, jeśli możecie w niego zagrać za darmo.

Kolejną darmową grę od Epic będzie Jurassic Park Evolution. Zostanie ona udostępniona dzisiaj wieczorem i najprawdopodobniej zakończy dwutygodniowe rozdawnictwo na Epic Games Store.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się