TOP 10 darmowych gier akcji na PlayStation 4

TOP 10 darmowych gier
PG Exclusive Publicystyka

Niechaj leje się krew, wyginają metalowe blachy pod naporem ołowiu i nagłych zderzeń… Ma być akcja, emocje, może i nerwowość tłumiona przez śmiech przeciwników. Jednak to wszystko chcę widzieć i czuć na padzie bez wydawania złamanego grosza. Tak, zapomnijcie nawet o Sony i ich nowym abonamencie, bo są inne sposoby, by pograć na konsoli. Kto jest ze mną, wtem zapraszam na darmowe gry akcji PS4 z poniższej listy. A komu nie żal wypłaty, to niech zaluka na najlepsze gry PS4.

Najlepsze darmowe gry akcji PS4 – moje zestawienie TOP 10


10. Fortnite

Fortnite jest jak Robert Lewandowski – trochę niespodziewanie wystrzelił w kosmos z popularnością i w swoim gatunku nie dał szans konkurencji. Co zadecydowało o tym, że jest uznawany za najlepszy Battle Royale, dostępny nie tylko na PS4? Gry w komiksowej oprawie graficznej już widzieliśmy, rozgrywkę polegającą na przetrwaniu w obliczu nawet 100 graczy na mapie… też. Być może korona należy się za odcięcie się od tradycyjnych strzelanek. Na placu zabaw walczymy, ale nie tylko z użyciem broni. Element budowania barykad i wymyślnych baz obronnych zmienia styl rywalizacji i dzięki temu jest ona o wiele ciekawsza.


9. Spacelords

Dość zaskakujące jest, ile trzeba się naklikać, aby wśród darmowych gier PS4 w menu odnaleźć Spacelords. Szkoda, że tak schowane, bo to ciekawe połączenie gry akcji ze strzelanką w klimacie sc-fi. Pogramy zarówno w multi jak i w trybie dla jednego gracza. Właśnie ta druga opcja powinna Was wciągnąć, zważywszy na dualistyczną kampanię z humorystycznym zacięciem. Historię poznamy tu od strony złych i dobrych, często biorąc udział w asymetrycznych starciach. Na szczęście balans rozgrywki nie podlega pod liczebność a umiejętności bohaterów, które wpływają na rozwój wydarzeń.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie