Tomb Raider Barbie Doll. Nowa lalka od Mattel – cena, szczegóły

Lalki Barbie to już nie tylko słodkie panienki w różowych ciuszkach. Mattel unowocześnia swoją markę, a teraz wprowadza do oferty coś naprawdę zaskakującego – Tomb Raider Barbie Doll!

Nigdy byśmy nie pomyśleli, że na portalu poświęconym grom i technologii przyjdzie nam pisać o… lalkach Barbie. Firma Mattel zaskoczyła jednak produktem, który choćby jako ciekawostka może zainteresować naszych czytelników, a kto wie, czy ktoś nawet nie skusi się na taką zabaweczkę. Oczywiście… dla swoich dzieci.

Tomb Raider Barbie Doll nadchodzi!

Tomb Raider Barbie Doll to nowa laleczka w ofercie Mattel, na którą zamówienia przedpremierowe są zbierane na tej stronie. Cena za taką Larę Croft wynosi niecałe 30 dolarów, a więc około 100 zł. Trzeba do tego oczywiście dodać koszty związane z transportem towaru.

Lalka Lara Croft Barbie została ogłoszona specjalnie z okazji zbliżającej się premiery filmu Tomb Raider. Zabawka jest zatem wzorowana kreacją Alicii Vikander, która wcieli się w dzielną pannę archeolog na dużym ekranie.

Tomb Raider Barbie Doll – galeria:

Zestaw Tomb Raider Barbie Doll będzie wyposażony w kilka elementów. Oprócz samej lalki Barbie znajdziemy w nim mapę, toporek, notatnik oraz podstawkę. Nie zabraknie również certyfikatu autentyczności.

Tak Mattel opisuje Larę Croft Barbie na oficjalnej stronie produktu:

Lara Croft jest zaciekle niezależną córką ekscentrycznego poszukiwacza przygód, który zniknął w tajemniczych okolicznościach. Pozostawiając za sobą wszystko, co zna, wyrusza w podróż, gdzie ostatni raz go widzino: legendarnego grobowca na mitycznej wyspie. Lara wyrusza w nieznane, uzbrojona tylko w swój bystry umysł, ślepą wiarę i niezłomnego ducha. Musi przekroczyć swoje granice. Czy uda jej się przetrwać tę ryzykowną przygodę i zasłużyć na tytuł TOMB RAIDER?

Dajcie znać, jak podoba się Wam taka laleczka, a my przypominamy, że już w zeszłym roku firma Mattel wypuściła na rynek Barbie w roli programistki gier. Lara Croft będzie jednak pierwszą lalką, która jest bohaterką z naszej branży.

Tomb Raider Barbie Doll – unboxing:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: