Tom Clancy’s The Division – Ubisoft zdradza szczegóły Zaawansowanych Umiejętności

Medycyna, ochrona oraz technologia. Na tych trzech filarach będzie się opierać rozgrywka w The Division.

Francuski oddział Ubisoftu przedstawił interesujące szczegóły odnośnie Tom Clancy’s The Division. Jeden z użytkowników Neogaf postanowił przetłumaczyć listę nowości. Otóż w grze będą dostępne trzy ścieżki rozwoju w ramach Base of Operations. Baza będzie rodzajem huba, a rozwijanie odpowiednich umiejętności, ma pomóc w budowaniu miasta. Producent podzielił je na trzy działy: medycyna, ochrona oraz technologia.

Medycyna – tutaj znajdą się zdolności do roztaczania opieki nad rannymi i chorymi. Będą to idealne umiejęności dla graczy, którzy chcą się rozwijać w ramach wsparcia i opieki dla kolegów z drużyny.


Ochrona – każda misja pozwoli miastu skorzystać z lepszej obrony przed wieloma zagrożeniami. Liczy się tutaj ochrona ludności. Te typowe umiejętności obronne mają pozwolić na stworzenie profilu gracza sprawdzającego się w roli tak zwanego “tanka”.

Technologia – rozwój infrastruktury technicznej w Nowym Jorku będzie odgrywać decydującą rolę w jego odbudowie. Goście otrzymują broń i najnowsze gadżety rozwoju dla tej gałęzi.

Które umiejętności wy będziecie wybierać?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

24 Shares
Share24
+1
Tweet