Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – ile różnych pojazdów dostaniemy do dyspozycji?

Ubisoft szykuje dla graczy największy wirtualny świat, jaki do tej pory studio stworzyło.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands może okazać się całkiem ciekawą produkcją z otwartym światem, dziesiątkami pojazdów i oczywiście wartką akcją. Ubisoft postanowił opublikować na swoim kanale YouTube kilka rozmów, które przeprowadzono z twórcami gry jeszcze podczas targów E3 2016. Dzięki temu możemy posłuchać o ważnych elementach produkcji zmierzającej na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.


Dominic Butler, główny projektant gry, omówił przed kamerą kwestie dotyczące swojej pracy nad tym projektem. – W grze występuje 60 różnych rodzajów środków transportu: pojazdy cywilne i wojskowe, łodzie, motocykle, małe samochody terenowe, samoloty, śmigłowce… innymi słowy wszystko to, czego można się spodziewać w takim świecie. A najlepsze jest to, że w trakcie gry można korzystać z nich wszystkich. Nie ma żadnych ograniczeń. Jest całkowita wolność wyboru – zaznacza projektant.

Sam Strachman odpowiadający za fabułę tytułu zaznaczył natomiast, że producenci zwracają dużą uwagę na realistyczną narrację: Kontaktowaliśmy się z ogromną liczbą specjalistów, dziennikarzy, autorów, blogerów… ze wszystkimi możliwymi osobami. Dzięki temu mogliśmy stworzyć unikalne postaci kartelu. Przy okazji tej rozmowy mogliśmy również zerknąć na kilka lokacji, które odwiedzimy w grze (pod koniec drugiego filmiku).

Sam Strachman poruszył również kwestię natury Duchów: Uznanie oznacza dla nich porażkę. To nie są ludzie którzy wyruszają w misję, by potem chlubić się swoimi czynami przed kamerą. Nikt nie wie o ich istnieniu. Omówiono też niektóre aspekty dopasowania bohaterów do potrzeb indywidualnych oraz poruszono temat długo oczekiwanego powrotu trybu Gunsmith.

Kto chce usłyszeć więcej, niech po prostu obejrzy poniższe materiały. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands zadebiutuje 7 marca 2017 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Ghost Recon Wildlands – tak wygląda największy świat od Ubisoftu

Akcja gry rozegra się w Boliwii, gdzie zadaniem gracza będzie rozbicie kartelu narkotykowego. Boliwijskie tereny wpadły w ręce kartelu Santa Blanca. Wszystko zmieniło się w dzikie rządy bez prawa i pełne strachu. Jako duchy, Ty i Twoja drużyna jesteście jedynymi, którzy mogą ich powstrzymać i zakończyć panowanie terroru Sueño – czytamy w opisie poniższego trailera.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

43 Shares
Share43
+1
Tweet