To nie były przechwałki, samodzielny dodatek okazuje się ogromny w rozmiarach

To nie były przechwałki, samodzielny dodatek okazuje się ogromny w rozmiarach
Newsy PS4

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo pojawi się w sprzedaży 22 sierpnia (dzień później w Polsce), lecz już teraz w sieci można znaleźć informacje o tym, ile samodzielny dodatek zajmie miejsca na HDD.

Trzeba przyznać, że Naughty Dog wcale nie przesadzało mówiąc, iż nadchodzące DLC mogłoby być w zasadzie osobną grą. Przejście Zaginionego Dziedzictwa powinno nam zająć około 10 godzin, a tytuł zajmie na dysku twardym aż 44,7 GB.

To naprawdę sporo. Samo Uncharted 4: Kres Złodzieja w dniu premiery zajmowało jedynie lekko ponad 3 GB więcej.

Mamy nadzieję, że Uncharted: Zaginione Dziedzictwo utrzyma wysoką formę, do jakiej przyzwyczaił nas Nathan Drake.

Dla przypomnienia…

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo jest pierwszą samodzielną przygodą w historii serii Uncharted, której główną bohaterką jest Chloe Frazer.

Żeby odzyskać starożytny, indyjski artefakt i nie dopuścić, aby trafił w ręce okrutnego spekulanta wojennego, Chloe Frazer musi poprosić o pomoc słynną najemniczkę Nadine Ross (znaną z Uncharted 4: Kres Złodzieja).

Chloe i Nadine, przemierzając Ghaty Zachodnie w Indiach, muszą nauczyć się współpracować, aby odnaleźć artefakt, pokonać groźnych nieprzyjaciół i nie dopuścić, by cały region pogrążył się w chaosie.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo umożliwi rozgrywkę w trybie wieloosobowym i przetrwania z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Rozgrywka wieloosobowa przez sieć na PS4 wymaga subskrypcji PlayStation Plus.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie