Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Oto tweet, który rozbił internet. Też dacie lajka?

Final Fantasy VII Remake wciąż nie może dotrzeć na PlayStation 4 i nie znamy nawet daty premiery produkcji. Jedno jest pewne – gra z taką fabułą i w nowoczesnej oprawie graficznej zawieźć nie może. Jedną z postaci siódemki była piękna Tifa Lockhart. Jak może wyglądać w nowych szatach? Oby właśnie tak, jak w poniższej galerii, która maksymalnie rozgrzała sieć w ostatnich dniach.

Blair Armitage, artystka ze studia Riot Games, zamieściła dosłownie dwa dni temu na Twitterze kilka screenów, które prezentują jej wizję na znaną z FFVII dziewczynę Tifę Lockhart. Wpis okazał się niesamowicie popularny i rozbił internet – posiada już ponad 7,3 tys. polubień. Skąd taki szał? Zrozumiecie, jak przejrzycie poniższe materiały.

Artystka przyznaje, że pracowała nad modelem postaci w wolnych chwilach przez dwa ostatnie lata, dodając co chwilę nowe szczegóły do ubioru Tify, lecz przy okazji zachowując jej oryginalny charakter. Póki co, Square-Enix nie opublikował grafik przedstawiających Fifę, jaką zobaczymy w Final Fantasy VII Remake, zatem nie wiemy, jak dziewczyna ma wyglądać. Liczymy jednak, że zobaczymy coś przynajmniej tak dobrego jak na renderach od Blair Armitage.

Artystka pisze na swojej stronie ArtStation: Oto moje spojrzenie na bohaterkę FF7. Zainspirował mnie nadchodzący remake i niesamowita praca zespołu tworzącego postaci do FFXV. To jest moja próba osiągnięcia tego poziomu wierności. Chciałem zbliżyć się do oryginalnego projektu, ale dodałem kilka nowych elementów. Rozpoczęłam prace w 2016 roku, stopniowo modelując i przerabiając projekt w wolnym czasie.

Tifa z Final Fantasy według Blair Armitage

A to jeszcze nie koniec materiałów. Poniżej znajdziecie render, w którym sami możecie operować kamerą i obejrzeć Tifę dosłownie z każdej strony. Zaraz pod renderem wrzucamy filmik.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%