The Texas Chain Saw Massacre na rozgrywce. Będzie brutalnie

The Texas Chain Saw Massacre na rozgrywce. Będzie brutalnie
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W sieci pojawił się długi materiał z rozgrywki zapowiedzianego pod koniec zeszłego roku The Texas Chain Saw Massacre. Produkcja studia Gun Interactive prezentuje się bardzo dobrze.

Zaprezentowany gameplay skupia się na zaprezentowaniu podstawowych założeń rozgrywki, grywalnych postaci oraz – co dla wielu fanów filmu będzie zapewne najważniejsze – brutalnych egzekucji postaci uciekających przed mordercami.

The Texas Chain Saw Massacre to pierwsza licencjonowana gra bazująca na filmie z 1983 roku. To produkcja multiplayer, w której gracze stają naprzeciwko siebie w rolach uciekinierów oraz żądnych krwi zabójców. Tytuł zaprezentuje pomysł na rozgrywkę przypominający nieco Dead by Daylight, choć z paroma twistami.

Jednym z celów twórców jest wiarygodne odtworzenie lokacji z oryginalnego filmu. W sieci pojawiło się nawet porównanie – znajdziecie je w tym miejscu.

Nie znamy daty premiery The Texas Chain Saw Massacre. Gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Będzie też dostępna od dnia debiutu w ofercie usługi Xbox Game Pass.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie