The Sims 5 nigdy nie powstanie?

Studio Maxis nie pali się do wydawania kolejnej gry z Simami.

Dopiero co zaliczyliśmy premierę The Sims 4 na PC, a wierni miłośnicy serii już myślą o piątej odsłonie, wymieniając na oficjalnym forum gry usprawnienia, jakie chcieliby w The Sims 5 zobaczyć. Na jeden z takich postów zareagował SimGuruGrant, czyli przedstawiciel dewelopera.

– Nie pracujemy nad The Sims 5. Nie myślimy o The Sims 5. Jeśli The Sims 4 nie odniesie sukcesu, nie będzie The Sims 5 – napisał SimGuruGrant.

Pierwsze recenzje The Sims 4 pokazały, że gra nie wszystkim przypadła do gustu. Według serwisu GameRankings średnia z 10 recenzji gry wynosi 67/100, czego nie można nazwać rewelacyjnym wynikiem. Choć w grze znalazło się kilka ciekawych nowości (brawa za rozbudowany system emocji), to razi kiepsko przygotowane miasto czy praca kamery.

Studio Maxis skupi się zapewne teraz na dodatkach do The Sims 4, które naprawią mankamenty produkcji (dwóch możemy być niemal pewni). Jak pamiętacie, poprzednie części otrzymały sporo patchów, najwięcej trójka: jedenaście dodatków oraz dziewięć zestawów przedmiotów.

Jeśli nie graliście jeszcze w The Sims 4, lecz zamierzacie sięgnąć po tytuł, zapraszamy do zerknięcia na wymagania sprzętowe oraz na to, co czeka osoby ściągające piracką wersję gry.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 (KOMENTARZE) “The Sims 5 nigdy nie powstanie?

 • 6 lutego 2017 at 15:09
  Permalink

  Jestam za! jesli nie bedzie zwierzaków i cztery pory roku to nie fajna gra 😉 ale wieże że zrobicie ^^ nastepny razjak bedzieci robic tthe sims 5 tododajcie i małe dzieci i zwierzaki i cztery pory roku xd

  Reply
 • 14 września 2014 at 16:05
  Permalink

  Sims 5 będzie jest jego strona zrobiona gdy na nią wchodzę pisz strona na razie nie dostępna!

  Reply
  • 14 września 2014 at 16:06
   Permalink

   pisze nie pisz

   Reply
   • 28 września 2014 at 00:42
    Permalink

    JEST NAPISANE baranie

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: