The Sims 4 na PlayStation 4 i Xbox One? Producent odpowiada

Maxis jasno daje do zrozumienia, że posiadacze konsol nie mają co liczyć na The Sims 4.

W sieci co jakiś czas pojawiają się informacje, że The Sims 4 miałoby wylądować na konsolach najnowszej generacji. Maxis wraz z EA postanowili uciąć wszelkie spekulacje. Lyndsay Pearson, która pełni rolę starszego producenta napisała na Twitterze:

Chciałabym wyjaśnić, że nie mamy żadnych planów odnośnie konsolowej wersji The Sims 4 w przyszłości. Zignorujcie plotki – ucina Pearson.

Wygląda więc na to, że nie mamy się co spodziewać wymienionej gry na PlayStation 4 lub Xboksie One. Wcześniej w sieci pojawiały się informacje, według których Maxis i EA planują taki port, ale premiera się opóźnia, bo występują problemy z dopracowaniem gry. Jak widać te wieści nie okazały się prawdą.

The Sims 4 znosi ograniczenia i cechy płci

Maxis wraz z EA wprowadziło aktualizację do The Sims 4 z kilkoma ważnymi zmianami. Gracz będzie mógł przypisać różne cechy i wygląd swojej postaci niezależnie od płci.

Tym samym Simy płci męskiej mogą na przykład ubierać się w sukienki i mieć damski głos. Gracz wybierze także czy chociażby kobieta będzie mogła zajść w ciążę lub nie, możliwy ma być też wybór tego, w jaki sposób będzie się załatwiać Sim – na siedząco lub stojąco. Również niezależnie od płci.

Serię The Sims tworzy zróżnicowany zespół pragnący dotrzeć do różnych odbiorców. Chcemy pozwolić graczom na pełną kreatywność, szczególnie gdy chodzi o wyrażanie siebie poprzez naszą grę – argumentują twórcy wprowadzenie nowej aktualizacji do The Sims 4.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

23 Shares
Share23
+1
Tweet